LISTA STARTOWA

start godz. 14:00
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
1 MATWIŃSKA ZOSIA 2014
2 SZYNDLAREWICZ ALEKSANDRA 2014
3 SIWEK PATRYCJA 2014
4 BIEGUN MARIA 2014
5 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014
6 KAŁWA JAKUB 2014
7 SŁOTWIŃSKA ANASTAZJA 2014
8 STACHECKI STANISŁAW 2014
9 ŁONIEWSKA KAROLINA 2014
10 CZERKASOW JAN 2014
11 RUSEK ANIELA 2014
12 BLOK NATALIA 2014
13 MARCELINA MARTYNIAK 2014
14 SIEDLECKI ALEKSANDER 2014
15 NOWAK EMIL 2014
16 PILIP HELENA 2014
17 NOWACKI BARTOSZ 2014
18 WĘGIEREK MAKSYMILIAN 2014
19 FRONTCZAK PIOTRUŚ 2014
20 RUDKOWSKI PIOTR 2014
21 MICHALAK JAN 2014
22 BOGACZ POLA 2014
23 KMIECIK MILENA 2014
24 LEWANDOWSKA NATALIA 2014
25 KORNAUS FILIP 2014
26 GÓRSKA ALEKSANDRA 2014
27 PUCHALSK LENA 2014
28 ŚWIĘTOCHOWSKA NADIA 2014
29 TOSIA WIERZBA 2014
start godz. 14:05
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
36 LISOWSKA LENA 2013
37 DROZD ULA 2013
38 URBANIK ALEKSANDRA 2013
39 PODKRÓLEWICZ ASIA 2013
40 TARKOWSKA MAJA 2013
41 BOROWSKA ALEKSANDRA 2013
42 LEW NATALIA 2013
43 KSYCKA JADWIGA 2013
44 ŚWIST BLANKA 2013
45 BARAŃSKA NADIA 2013
46 WYPYCH HANNA 2013
47 BAJUK SARA 2013
48 NATASZA JABŁECKA 2013
49 ANYSZEWSKA JULIANNA 2013
50 STUDNIAREK KORNELIA 2013
start godz. 14:10
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
57 MATEUSZ WIRTEK 2013
58 BORYS PAWELEC 2013
59 KOWALCZYK MICHAŁ 2013
60 ORECKI WOJCIECH 2013
61 MIELNICZUK MICHAŁ 2013
62 KOWALSKI NATAN 2013
63 KOLENDA TYMON 2013
64 PIECHOCKI SZYMON 2013
65 KOWALSKI OSKAR 2013
66 CZERKASOW PAWEŁ 2013
67 DADEŁO MIŁOSZ 2013
68 KOWALAK BARTŁOMIEJ 2013
69 ŚLUSARCZYK JAN 2013
70 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013
71 WOJDA KASPIAN 2013
72 WOJCIECHOWSKI MARCEL 2013
73 GRODKOWSKI ALEKSANDER 2013
74 SZULC SZYMON 2013
75 FIEDZIUSZKO JASKO 2013
76 TUSZKIEWICZ MARCEL 2013
77 BĄBEL WOJCIECH 2013
78 ŁYSAKOWSKI JULIAN 2013
79 DURDA KACPER 2013
80 GIERMAKOWSKI BARTŁOMIEJ 2013
start godz. 14:15
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
87 MAJEWSKA TATIANA 2012
88 ŁAPA-SUSKA KLAUDIA 2012
89 KURDEL JAGODA 2012
90 TOKARCZYK LENA 2012
91 WIKTORSKA POLA 2012
92 KARWOWSKA KORNELIA 2012
93 SZCZĘSNA JAŚMINA 2012
94 CZYŻ ZUZANNA 2012
95 WÓJCIK LAURA 2012
96 KOZIEŁ ADRIANNA 2012
97 SEWERYN NATALIA 2012
98 JEDYŃSKA HANNA 2012
99 GABIŃSKA NINA 2012
100 DITTMANN MAYRA 2012
101 ROSIK JULIA 2012
102 SABALSKA MAJA 2012
103 MILANOWICZ ANIA 2012
104 ROSTRYGIN WIKTORIA 2012
105 CERAN POLA 2012
106 ŻWIRKO JULIA 2012
107 MORAWIAK MAJA 2012
108 WOJSZCZYK BLANKA 2012
109 KAŁDUŃSKA MAJA 2012
110 ZDANOWSKA MAJA 2012
start godz. 14:20
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
117 ORSZULAK FILIL 2012
118 RAFALSKI ADAM 2012
119 ŁAWRYNOWICZ KORNEL 2012
120 KUCZYS IGOR 2012
121 WLAŹ PIOTR 2012
122 SZYMAŃSKI DAWID 2012
123 KOZAK MICHAŁ 2012
124 SIWY FRANCISZEK 2012
125 DUL BŁAŻEJ 2012
126 RYDZEWSKI BRUNO 2012
127 RYDZEWSKI MATEUSZ 2012
128 GWIAZDA SZYMON 2012
129 GRYZ GABRIEL 2012
130 MATEUSZ MARTYNIAK 2012
131 DUL OLIVIER 2012
start godz. 14:25
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
138 JANUS GABRIELA 2011
139 MICHAŁOWSKA NATALKA 2011
140 KULIKOWSKA NATALIA 2011
141 CZARSKA ZUZANNA 2011
142 KEELMANN CARMEN 2011
143 RECZKO KATARZYNA 2011
144 RYDZEWSKA NATALIA 2011
145 LEWANDOWSKA ARIANNA 2011
146 KOŁODZIEJSKA WIKTORIA 2011
147 PILIP KORNELIA 2011
148 RUT ALEKSANDRA 2011
149 ADAMCZYK WERONIKA 2011
150 WISNIEWSKA OLA 2011
151 MAJEWSKA ALEKSANDRA 2011
152 KUPCZYK OKSANA 2011
153 CZESZYK KAROLINA 2011
154 BUDNICKA MARIA 2011
155 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011
156 BOGDANOWICZ AMELIA 2011
157 ŚLUSARCZYK HANNA 2011
158 HARŁUKOWICZ HANIA 2011
159 FRONTCZAK ELA 2011
start godz. 14:30
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
165 SPORNY ADAŚ 2011
166 KUZALSKI MIKOLAJ 2011
167 JANKOWSKI MIKOŁAJ 2011
168 PINKOWSKI BRATEK 2011
169 KRÓL GRZEGORZ 2011
170 WIERZBICKI WOJCIECH 2011
171 DOBRZYŃSKI MICHAŁ 2011
172 CUKROWSKI WIKTOR 2011
173 JAKUBOWSKI MIRON 2011
174 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011
175 KRYWAN MIESZKO 2011
176 JAKUBOWSKI TYMON 2011
177 GRUGEL FILIP 2011
178 NOWACKI PIOTR 2011
179 KŁYS ANTOŚ 2011
180 JAKUB KRYSIŃSKI 2011
181 CIURZYŃSKI STAŚ 2011
182 NOWAK TYMON 2011
183 JANKOWSKI DANIEL 2011
184 GAJOWIECKI WOJTEK 2011
185 BĄBEL BARTOSZ 2011
186 BUSZKIEWICZ MACIEJ 2011
187 CHUDZIA JAKUB 2011
188 KOWALIK LEON 2011
189 KOWALSKI KACPER 2011
start godz. 14:35
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
196 KUSOWSKI SZYMON 2010
197 BERNER ROBERT 2010
198 KORNAUS TOMASZ 2010
199 BUTKIEWICZ LILIANA 2010
200 BLOK CEZARY 2010
201 CZAPŁOWSKA LILIANA 2010
202 SZYMAŃSKA MAGDA 2010
203 STASZYK VANESSA 2010
204 PASTERNAK JULIA 2010
205 WYKA ALEKSANDER 2010
206 KRÓL TYMON 2010
207 MUCHA MARTA 2010
208 MAZURKIEWICZ ZOSIA 2010
209 WĘGIEREK DOMINIK 2010
210 TUSZKIEWICZ HANNA 2010
211 BLACHANI GABRIELA 2010
212 ANDRYCH MARTYNA 2010
213 ALEKSANDRA CZEKURŁAN 2010
214 KWIATKOWSKA KAROLINA 2010
215 ANDRYCH NATALIA 2010
216 JANKOWSKA LENA 2010
217 HERUDZIŃSKI MICHAŁ 2010
218 MODZELIK-KŁODA ALEKSANDRA 2010
219 KONDELA JEREMI 2010
220 DUL ZUZANNA 2010
221 HAJDUKIEWICZ MATEUSZ 2010
222 WYPYCH ZUZANNA 2010
223 KUCHTO ALICJA 2010
224 KOZŁOWSKA ALICJA 2010
225 WALTROWSKI FILIP 2010
226 MARMURA MARIUSZ 2010
227 DUDENKO FABIAN 2010
228 LEWAK JULIA 2010
229 ŻWIRKO NATALIA 2010
start godz. 14:40
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
235 WIĘCKOWSKI MIKOŁAJ 2009
236 NELLY KOURILOVA 2009
237 SCHNEIDER FILIP 2009
238 ROMANOWSKA INEZ 2009
239 MODZELEWSKA LAURA 2009
240 KORZONEK ALICJA 2009
241 ANTONI MICHALAK 2009
242 RUDZIŃSKA OLIWIA 2009
243 LEW ROKSANA 2009
244 MAJEWSKI TYTUS 2009
245 WIĄCKIEWICZ OLIWIER 2009
246 IGA KRĘPA 2009
247 WŁODARCZYK ALEKSANDER 2009
248 DOLOT NATALIA 2009
249 RACHWALSKI ARTUR 2009
250 PUCHAŁA WOJCIECH 2009
251 ŚWIST SYLWESTER 2009
252 TOKARCZYK IGOR 2009
253 GABIŃSKA NATASZA 2009
254 WOJSZCZYK JULIA 2009
255 KARAŚ BARBARA 2009
256 KIJANKA LENA 2009
257 KŁOSOWSKI KRZYSZTOF 2009
258 KASPRZAK PATRYK 2009
259 ŻURAWSKA ALEKSANDRA 2009
260 KOZIEŁ AMELIA 2009
261 RECZKO GABRIELA 2009
262 WALENTYNOWICZ LENA 2009
263 KOWALCZYK NELA 2009
264 LEWIKOWSKA KAROLINA 2009
265 KOWAL KRYSPIN 2009
start godz. 14:45
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
272 BEKIER MATEUSZ 2008
273 GAJOWIECKI JAN 2008
274 MICHAŁ RUDKOWSKI 2008
275 WÓJCIK KAROLINA 2008
276 BUTRYN ZUZANNA 2008
277 SZYMAŃSKI JAN 2008
278 HARŁUKOWICZ MAJA 2008
279 CIEPŁUCHA MAJA 2008
280 ROSTRYGIN WOJTEK 2008
281 OSTOJA- HELCZYNSKA POLA 2008
282 MŁYNARCZYK ADAM 2008
283 WIECZOREK MONIKA 2008
284 CZERWIŃSKI RAFAŁ 2008
285 STEFANIAK ZUZANNA 2008
286 OLCHAWA JULJA 2008
287 TARNOWSKI MICHAŁ 2008
288 GRĘDZIŃSKI KACPER 2008
289 SZCZĘSNY TYMEK 2008
290 ZEMLIK MIŁOSZ 2008
291 MORAWIAK MAKSYMILIAN 2008
292 KOWALIK NINA 2008
293 ŻYLUK ADAM 2008
294 MICERSKI KACPER 2008
295 OBROCKI MACIEJ 2008
start godz. 14:50
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
302 NIEZGODA IGNACY 2007
303 MATWIEJCZYK MICHAŁ 2007
304 BARTOSZEWSKA KINGA 2007
305 DROZD JULIAN 2007
306 ROGALSKI HUBERT 2007
307 PAWŁASZEK HANNA 2007
308 GAŁUSZKA LIVIA 2007
309 SPORNY HUBERT 2007
310 KOWALIK HUBERT 2007
311 KRYWALD KACPER 2007
312 RUDZIŃSKI PATRYK 2007
313 OSTOJA -HELCZYNSKI DAWID 2007
314 WRÓBLEWSKI JAKUB 2007
315 ADAM WLAŹ 2007
316 POKORSKA ALEX 2007
start godz. 14:55
nr startowy Nazwisko Imię rok urodzenia
323 OTRZĄSEK TOLA 2006
324 PAJĄK KINIA 2006
325 KOWALAK JAKUB 2006
326 LEWIKOWSKA WIKTORIA 2006
327 WIECZOREK MARCIN 2006
328 LIPKA MAKSYMILIAN 2006
329 HOŁODY MAREK 2006
330 MATWIEJCZYK JAKUB 2005
331 CEBULA KONRAD 2005
332 GNIEWOSZ DOMINIKA 2005
333 URSZULA LISKIEWICZ 2005
334 BUSZKIEWICZ JULIA 2005
335 SIECZKOWSKI KRYSTIAN 2005
336 JARZABKIEWICZ DAGMARA 2004
337 MACKOWICZ ZUZANNA 2004